• فارسی

09123721772

جهت ارتباط با ما

Untitled 1 min2

درباره کانکس کمپ پانلی ایران خوب

About Usساخت و ساز با ما، آرامش و اطمینان از شما

کانکس کمپ پانلی ایران در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان در کشور معرفی گردیده است. ما برای مشتریان و نظر آنها ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم انتظارات را برآورده کنیم.

درباره ما

20 سال تجربه

10

سال تجربه

Untitled 1 min4

چرا ما؟؟

??Why Usساخت و ساز با ما، آرامش و اطمینان از شما

با توجه به اینکه صنعت کانکس سازی تلفیق علم، هنر، تکنولوژی و طراحی است، شرکتی میتواند در این مسیر موفق و پیروز باشد که از مهندسین و طراحان خبره استفاده نماید. گروه صنعتی کانکس کمپ ایران مشاور، طراح و سازنده انواع کانکس و کمپ پانلی پیش ساخته، کانکس اجرا در محل و کانکس اختصاصی با سال ها تجربه‌ درخشان و موفق در میان خریداران و استفاده کنندگان انواع کانکس و کمپ پانلی در کل کشور است. کانکس کمپ ایران سازه تاکنون توانسته با فراهم آوردن امکانات مطلوب گامی موثر در صنعت پیش ساخته کشور بردارد و این دستاورد بدون حمایت مشتریان این سازمان امکان‌پذیر نبوده است.

 

ارزش اصلی ما

Our Core Valueیک شرکت ساخت و ساز متنوع است و متشکل از تیم هایی از افرادی است که در صنایع خود اثبات شده اند. همه برای طراحی، ساخت، حمل و نقل، بهره برداری و نگهداری پروژه ها در سراسر ایران تلاش می کنند. اما ما برای مشتریان و نظر آن ها ارزش قائل هستیم و سعی میکنیم انتظارات را برآورده کنیم.

دوام، زیبایی، سرعت در ساخت، ایمنی در مقابل حوادث طبیعی و همچنین دارا بودن عایق مناسب حرارتی، صوتی، امکانات رفاهی مناسب. و شرایط آسان حمل و نقل انواع کانکس و کمپ پیش ساخته پانلی در هر زمان و مکان، از ویژگی های تولیدات کانکس کمپ ایران است. شرکت ما یکی از بزرگترین و با تجربه ترین تولید کنندگان کانکس و کمپ پانلی در ایران است. کلیه سازه های پیش ساخته ها با نظارت مهندس طراحی و ساخته میشود.

اعضای تیم ما

Our Teamvirtual assistant min
تیم کانکس کمپ ایران
مهندس همتی
virtual assistant min
تیم کانکس کمپ ایران
مهندس قاسمی
virtual assistant min
تیم کانکس کمپ ایران
مهندس احمدی
virtual assistant min
تیم کانکس کمپ ایران
مهندس رضایی
کانکس کمپ ایران
ما را در فضای مجازی دنبال کنید:

درباره ما

کانکس کمپ پانلی ایران در سال 1383 متشکل از تیم فنی مهندسی و کارشناسان فروش مجرب فعالیت خود را در زمینه کانکس و ساختمان پیش ساخته شروع نمود. و پس از طی این زمان با کسب رضایت بیش از 3800 مشتری و انجام پروژه های متعدد در سراسر کشور و افتخار همکاری با ارگان های رسمی و دولتی بعنوان یکی از برترین تولید کنندگان در کشور معرفی گردیده است.

مشاوره رایگان
  • مشاوره تلفنی

    (در ساعات کاری)

  • مشاوره در واتساپ
  • ثبت درخواست مشاوره